Yhteystiedot

Ota yhteyttä jos olet kiinnostunut lähtemään ehdokkaaksemme Tehyn vaaleihin keväällä 2021! Yhteyshenkilömme alueittain löydät alta.

yhteyshenkilömme :

Etelä-Suomi

Venla Rönkkö: venla.ronkko(at)tehy.net
Helena Hangaslahti: helena.hangaslahti(at)gmail.com

Itä-Suomi

heli.jussila(at)tehy.net
heikki.korppi(at)kuopio.fi (ryhmän vaaliasiamies)

Keski-Suomi

Kati Jetsu:  kati.jetsu(at)tehy.net
Anne Puronaho: anne.puronaho(at)ksshp.fi

Pirkanmaa:

Marja-Leena Torkki: marjaleenatorkki(at)gmail.com

Länsi-Suomi

Virpi Nieminen: virpi.nieminen(at)satshp.fi
Lennu Yläneva: lennu.ylaneva(at)tyks.fi

Pohjois-Suomi

Mirja Tahvonen: mirja.tahvonen(at)tehy.net
Miia Alasaarela: miia.alasaarela(at)tehy.net

 

Kuva Leena Louhivaara

Liittokokousryhmämme Tehyn historian viimeisessä liittokokouksessa 2013

 

Ota yhteyttä